Bir Bakışta Acil Hemşireliği
Bir Bakışta Acil Hemşireliği…
65,00 TL

Bir Bakışta Acil Hemşireliği

65,00 TL
Yayınevi: Çukurova Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786056624995 Sayfa Sayısı: 180
Editör(ler): Natalie HOLBERY, Paul NEWCOMBE Çeviri Editörü: Doç.Dr.Yasemin TOKEM, Yrd.Doç.Dr. Gülten Sucu DAĞ, Uzm. Hem. MErel DÖLEK Dil: Türkçe Basım Yılı: 2017 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Perşembe Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Alanında lider olan ''Bir Bakışta (at a Glance )'' serisi, sağlık bakım alanındaki öğrenciler ve yeni mezun hemşireler arasında kısa ve basit yaklaşımları ve mükemmel örneklemeleri için oldukça idealdir. Her biri kısa kısa olan bölümler; kısa ve öz açıklayıcı metinlerle desteklenen, açık ve kolay takip edilebilir şemalarla iki sayfaya yayılmıştır. Geniş yelpazedeki konuları kapsayan,'' Bir Bakışta'' serisindeki kitaplar, öğretim , öğrenme ve gözden geçirme için başlangıç metinleri olarak idealdir ve üniversite boyunca ve sonrasında faydalıdır.


Acil Hemşirelik hakkında bilmeniz gereken her şey... '' Bir Bakışta''!


Alanında lider olan "Bir Bakışta" serisinin yayıncıları tarafından oluşturulmuş bu kitap; acil bakımdaki anahtar kavramlara ilişkin geniş kapsamlı, kısa ve öz tanıtımıdır. "Bir Bakışta Acil Hemşireliği", hemşirelik öğrencilerinin acil bakım rotasyonlarında ihtiyaç duydukları  önemli konulara erişmelerini sağlayarak, yaşamsal bilgileri hızlı ve verimli bir şekilde iletmek  için benzersiz ve görselliği bol olan "Bir Bakışta" formatını kullanır. Bu oldukça görseli bol, okuması kolay olan rehber; acil veya planlanmamış bakım alanlarına giren herkes için ideal bir el kitabıdır.


Travma, minör yaralanma, triyaj süreçleri, hasta değerlendirmesi ve genel  acil durumların ortaya çıkışının yanı sıra hukuki, etik ve mesleki konuları da içeren acil bakımın tüm yönlerini kapsar.


Yetişkinlerin , çocukların ve öğrenme engeli olanların veya ruhsal sağlık durumlarının bakımlarını kapsar.


. Seri şeklinde dijital formatları da mevcuttur - ' hareket halinde ' çalışma ve revizyonları gerçekleştirmek için mükemmeldir.


Bir Bakışta Acil Hemşireliği " , acil servislerde, acil bakım merkezlerinde, minör yaralanma ünitelerinde ve büyük merkezlerde çalışan hemşirelik öğrencileri, yeni mezun hemşireler ve diğer sağlık bakım profesyonelleri için paha biçilemez bir kaynaktır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Natalie HOLBERY
Editör(ler) Paul NEWCOMBE
Çeviri Editörü Doç.Dr.Yasemin TOKEM
Çeviri Editörü Yrd.Doç.Dr. Gülten Sucu DAĞ
Çeviri Editörü Uzm. Hem. MErel DÖLEK
Dil Türkçe
Basım Yılı 2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.