BRS Hücre Biyolojisi ve Histolojisi
BRS Hücre Biyolojisi ve Histolojisi…
120,00 TL

BRS Hücre Biyolojisi ve Histolojisi

120,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054949526 Sayfa Sayısı: 434
Editör(ler): James L. Hiatt Çeviri Editörü: Canan Hürdağ Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 7. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

BRS Hücre Biyolojisi ve Histoloji kitabının altıncı baskısı, USMLE’nin 1. Basamak sınav hazırlığında, meslek okullarında veya üniversite derslerinde histoloji ve/veya hücre biyolojisi için çalışma rehberi esas alınması açısından öğrencilerden aldığımız olumlu yorumlardan memnun kaldık.

Bu kitabın birçok bölümleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirilip yenilenerek güncel bilgiler ile modernize edildi.

Kitabın içeriğini Ulusal Sınav Yönetimi Komisyonuna (National Board Examination) uygun bir şekilde tutmaya çalışarak aynı zamanda hücre yapısı ve işlevleri arasındaki ilişkiyi vurgulayarak hücre ve moleküler biyoloji seviyesinde muhafaza etmeye çalıştık.

Bu kitap, yoğun bilgi, yeni ve güncellenmiş görseller eklenerek doğru ve şıkıştırılmış bir halde sunulmuştur. Hücre biyolojisi ve Histolojinin Klinik uygulamalarına göre her bölümde konu ile ilişkili bilgiler Klinik Yaklaşımlar adı altında anlatılmıştır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) James L. Hiatt
Çeviri Editörü Canan Hürdağ
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 7. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.