''İNSAN'' ANATOMİ
''İNSAN'' ANATOMİ
330,00 TL

''İNSAN'' ANATOMİ

330,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786057607355 Sayfa Sayısı: 533
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Davut Özbağ Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 2. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

“OKU” Emrinin Sahibinin Selamlarıyla…..


“İNSAN” kitap serimizin ilki olacak olan bu eser, Anatomi eğitimi alacak herkesin faydalanması için hazırlanmıştır.

Kitabımız sistemler şeklinde hazırlanmış, mümkün olduğunca temel anatomi bilgilerine yer verilmiş ve gereksiz detaylardan kaçınılmaya çalışılmıştır.

Uygun olan yerlerde klinik bilgilere yer verilerek temel bilimler & klinik bilimler entegrasyonuna katkı sağlanmaya çalışılmıştır.

Özellikle öğrencilerimizin metinleri öğrenirken görsellere olan ihtiyaçları da düşünülerek metin-görsel birlikteliği kitabımızda sistemli bir şekilde verilmeye çalışılmıştır.

Öğrencilerimizin kitabımıza çalışırken temel bilgilere ait metinleri okuduktan sonra muhakkak ilgili şekilleri detaylı olarak incelemelerini, ismi geçen oluşumları bulmaya çalışmalarını öneriyorum.

Bunu sürekli yapmaları durumunda anatomiyi çok daha kolay ve eğlenceli öğreneceklerini düşünüyorum.

Konuların son kısımlarına eklediğimiz bölüm tarama sorularıyla da sınavlara hazırlanırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini de öğrenmiş olacaklarını düşünüyorum.

Ayrıca kitabın son bölümü olarak bir sözlük hazırladık.

Özellikle anatomi eğitimine ilk başlayanların çok fazla ihtiyaç duyacağı bu sözlük, öğrencilerimizin anatomiyi daha hızlı ve bilinçli öğrenmelerini sağlayacaktır.

Yani bu kitap öğrencilerimize birkaç kitabın sağlayacağı faydayı tek başına sunmuş olacaktır.


Öğrencilerimiz hem temel anatomik bilgileri, hem atlası, hem soru bankasını hem de sözlüğü yani dört farklı öğrenim aracını bir arada kullanma imkanına kavuşmuş olacaklardır.


Eserimizin anatomi alanındaki çok kıymetli birçok eserin yanında farklı bir eser olarak İNŞALLAH okurlarımıza bir nebze de olsa fayda sağlayacağını ümit ediyorum.

Siz okurlarımızın öneri ve eleştirilerine her zaman açık olduğumuzu, yapacağınız her türlü katkılarınızın daha sonraki eserlerimizde bizlere yol gösterici olacağını bilmenizi isterim.


Tıp eğitimi ciddiyet ve fedakarlık isteyen çok kutsal bir uğraşıdır.


Çünkü üzerinde çalıştığınız ve öğrenmeye gayret ettiğiniz varlık “İNSAN” ‘dır. O “eşrefi mahluk”, yani “Yaratılmışların en Şereflisidir”.

Bütün öğrencilerimizin gerek kitabımıza gerekse laboratuvarlarımızda kadavra üzerinde çalışırken bunu hep hatırda tutmalarını şiddetle tavsiye deriyorum.

Bu eserimize en şereflinin adı olduğu için “İNSAN” ismini vermeyi uygun gördük.

Siz kıymetli öğrencilerimize ve Anatomi öğrenmeye ihtiyaç duyan herkese yeni ve farklı ürünlerle hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Prof. Dr. Davut Özbağ
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.

Benzer Kitaplar