Akciğer Biyopsilerinin Yorumu Biyopsi Yorumları Serisi
Akciğer Biyopsilerinin Yorumu…
275,00 TL

Akciğer Biyopsilerinin Yorumu Biyopsi Yorumları Serisi

275,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053351504 Sayfa Sayısı: 418
Editör(ler): Moran, Suster Çeviri Editörü: Prof. Dr. Serpil Dizbay Sak Dil: Türkçe Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Akciğer Biyopsilerinin Yorumu kitabı patologların hastalık süreçlerini doğru olarak değerlendirmelerine yardımcı olacaktır. Geleneksel hastalık grupları dikkate alınarak düzenlenmiş olan bu kitap, akciğer patolojisi alanındaki iyi uygulamaları geniş kapsamlı olarak ele almakta ve bu yönüyle cerrahi ve medikal yaklaşım kararlarını vermede sağlam bir temel oluşturmaktadır.

Günümüz patologlarının küçük ve sınırlı doku örneklerini değerlendirirken karşılaştıkları güçlükler ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Bu kitap sayesinde biyopsi örneklemesi için optimal olan çeşitli akciğer patolojilerinin neler olduğunu anlayarak, klinisyenlerin biyopsi sonuçları konusundaki beklentilerini yönetmeyi öğreneceksiniz. Bu kitapta patolog ve cerrah arasındaki iletişimi güçlendirmeyi sağlayacak şekilde, sınıflama sistemleri ve tanısal kriterler hakkında güncellenmiş bilgiler yer almaktadır.

Akciğer biyopsisini değerlendirirken tanıya ulaşmak için immünhistokimyasal belirteçlerin, özel boyaların ve moleküler yöntemlerin daha doğru ve maliyet etkin şekilde kullanımına ilişkin güncel bilgiler bulunmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Moran
Editör(ler) Suster
Çeviri Editörü Prof. Dr. Serpil Dizbay Sak
Dil Türkçe
Basım Yılı 2015
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.