Başarılı Satışçının 25 Temel Kuralı
Başarılı Satışçının 25 Temel…
%20 İndirimli 23,75 TL 19,00 TL
Başarılı Satışçının 25 Temel Kuralı
Başarılı Satışçının 25 Temel Kuralı

Başarılı Satışçının 25 Temel Kuralı

19,00 TL
23,75 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-18-1 Sayfa Sayısı: 154
Editör(ler): Osman Ceylan Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 13,5x19,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Satışçılık mesleği benim mensubu bulunduğum X kuşağı insanlar arasında yani 1965-1979 yılları arasında doğan, hayata sımsıkı sarılması, kendi başına hayatta kalması, çalışmaz ve kazanmazsa mağdur olacağı empoze edilen bir kuşakta dahi belki 10 kişiden 3 kişinin ağırlıklı başka bir iş bulana kadar tercih etmek durumunda kaldığı, genelde bizim dönemimizde kapılarımıza gelen pazarlamacılarla sıklıkla karıştırılan bir meslek. Kitabımızın 2. olmazsa olmaz kuralında da belirttiğimiz gibi işimizin fizibilitesine bakmak olayı daha net görmemizi sağlayacaktır. Belki bu savımı satış sektörü içinde olanlar pek desteklemeyecekler ama doğrusu bu. Bulunduğumuz dönem çalışanları yani Y kuşağı jenerasyon “ki bunlarda 1980-2000 yılları arasında doğanlar oluyorlar” bu jenerasyon içinde yapılan bir ankete göre tercihe açılan yirmi meslek arasında sondan ikinci.

Önünüzde kocaman bir pazar, birçok firma ve yapılacak dünya kadar iş var. Rakiplerin %80’i olayda geçici hevesler peşinde ve sizi mükemmel fırsatlar bekliyor. Peki anahtar ne? İşte bu sorunun cevabı da Satışçı olmaya hiçbir baskı altında kalmadan, tüm benliği ile karar vermiş olan sizin kitapta belirtilen 25 temel prensibi tüm Satışçılık hayatına yansıtması ve sürecini bu kurallara göre planlaması. İddia ediyorum ki Satışçılık ömür boyu zevkle, istekle ve tüm işlere oranla çok çok ve çok daha özgürce yapılabilecek bir iştir. Yaşadıkça, hele ki başarılı oldukça ve zevk aldıkça ne demek istediğimi anlayacak ve bana hak vereceksiniz.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Osman Ceylan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 13,5x19,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.