Bebeklerde Cilt Hastalıkları
Bebeklerde Cilt Hastalıkları
%20 İndirimli 68,00 TL 55,00 TL
Bebeklerde Cilt Hastalıkları
Bebeklerde Cilt Hastalıkları

Bebeklerde Cilt Hastalıkları

55,00 TL
68,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615662 Sayfa Sayısı: 128
Yazar(lar): Prof. Dr. Osman Köse Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 13,5x19,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Çocuklarda görülen deri hastalıkları, Pediatrik Dermatoloji (Çocuk Deri Hastalıkları) adını verdiğimiz Dermatolojinin alt bir bölümünü ilgilendirmektedir. Bebeklik ve çocukluk döneminde görülen deri hastalıklarından bazıları örneğin pişik, isilik, konak yalnızca bu dönemde görülür. Çocuk büyüdükçe ortadan kaybolur. Bazıları ise büyüme ile beraber ortaya çıkar ve erişkin yaşlara kadar devam eder. Özellikle bebeklik ve okul öncesi çocukluk dönemindeki deri hastalıkları, aileleri fazlasıyla endişelendirmekte, zamanında ve doğru tanı konulamadığında tedavileri için hatalı ve yanlış uygulamalar yapılabilmektedir. Dermatolojik açıdan bebeklerde deri, saç, tırnaklar ve ağız içi birlikte değerlendirilmesi gereken yapılardır. Öncelikle bebeklik döneminde olmak üzere ilk 3 yıl içinde çocuklarda görülen deri hastalıklarının tanınması ve tedavilerinde izlenecek yöntemlerin açıklanmaya çalışıldığı bu kitapta anne ve babalara yardımcı olmayı amaçladım. Deri, bebek doğduktan sonra tam olarak yani yeterince gelişmediği için yetişkin bir insan derisinin özelliklerini göstermez. Bu nedenle deri bakımı ve hastalıklara yaklaşım yetişkin bir kişiden farklı olmak zorundadır. Bu kitapta ayrıca deri, saç, tırnak bakımları konularında da pratik öneriler sunulmuştur. Amacım buradaki öneriler çerçevesinde alınacak önlemlerle sağlıklı deriye sahip bebekler ve çocuklar yetiştirmektir.

Prof. Dr. Osman KÖSE

Mayıs 2021, Ankara

Diğer Detaylar

Yazar(lar) Prof. Dr. Osman Köse
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 13,5x19,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.