Biyoistatistik & Araştırma Yöntembilimi
Biyoistatistik & Araştırma Yöntembilimi
65,00 TL

Biyoistatistik & Araştırma Yöntembilimi

65,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 786054499960 Sayfa Sayısı: 288
Editör(ler): Mustafa Ş. Şenocak Dil: Türkçe Basım Yılı: 2014 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Çarşamba Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Kitap biyoistatistik eğitimi verilen tüm tıp-biyoloji-sağlık tabanlı fakültelerdeki – antropoloji bölümüne de derse gitmeye başladım! ilgili lisans derslerinde kullanılabilir içerikte hazırlandı.

Bunun yanı sıra araştırma yapmaya “kalkışacak” tüm bilim insanlarının, bunun temelini, tabanını, yöntemini, sürecini, koşullarını, değerlendir- me yaklaşımlarını, sorunlarını, vs fark edebilmeleri ve bu savaşa hazırlanabilmeleri açısından da kurgulandı.

Bu hazırlık, düzgün araştırma tasarlamayı, değişkeninden, örneklem tasarımına, değerlendirme seçeneklerini doğru belirlemekten, anlaşılır bilgi sunmaya dek pek çok ana kavramı da içeriyor ve kitapta hepsine olabildiğince değinildi.

Böylece araştırıcılar kendileri için gerekli altyapıyı edinebilecekler, gereğinde ortak çalışabilecekleri bir biyoistatistikçi ile çok daha rahat ve hızlı anlaşabilecekler, istatistiksel değerlendirme gerçekleştirilmiş yayınları daha rahat anlayabilecekler ve çok daha doğru, yararlı araştırmalar üretebileceklerdir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Mustafa Ş. Şenocak
Dil Türkçe
Basım Yılı 2014
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.