Böbrek ve Sürrenal Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi
Böbrek ve Sürrenal Biyopsilerinin…
275,00 TL

Böbrek ve Sürrenal Biyopsilerinin Yorumu - Biyopsi Yorumları Serisi

275,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053352860 Sayfa Sayısı: 368
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Işın Kılıçaslan, Doç. Dr. Yasemin Özlük Dil: Türkçe Basım Yılı: 2017 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Biyopsi Yorumları Serisinin bu Pratik cildi, özellikle iğne biyopsi materyallerinin üzerinde durmak üzere böbrek ve sürrenal bezden alınan cerrahi materyallerin etkin tanısal değerlendirmesinde kılavuzunuz olacaktır. Okuyucu dostu formatta hazırlanan bu kitapta çok sayıda gerçek biyopsi örneklerine ait mikroskopik görüntü yanı sıra bunların cerrahi materyal karşılıkları ve yardımcı immünhistokimyasal yöntemleri de içermektedir.

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Prof. Dr. Işın Kılıçaslan
Çeviri Editörü Doç. Dr. Yasemin Özlük
Dil Türkçe
Basım Yılı 2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.