Bronkoskopiye Giriş
Bronkoskopiye Giriş
70,00 TL

Bronkoskopiye Giriş

70,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054499595 Sayfa Sayısı: 176
Editör(ler): Armin Ernst Çeviri Editörü: Erdoğan Çetinkaya Dil: Türkçe Basım Yılı: 2013 Baskı Sayısı: 1. Baskı Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Çarşamba Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bugün için göğüs hastalıkları uzmanlarının vazgeçilmezi olan bronkoskopi ve bronkoskopik işlemler kitapta ayrı ayrı bölümler halinde anlatılmaktadır. Bronkoskopik anatomi, bronkoskopi ünitesinin oluşturulması, bronkoskopide sedasyon, özellikle fleksibl bronkoskopi endikasyonları, kontrendikasyonları, tanısal işlemler görsel materyalle birlikte açıklayıcı şekilde anlatılmaktadır.
Ayrıca yoğun bakımda, akciğer transplantasyonu yapılan hastalarda bronkoskopi, ileri tanısal ve temel terapötik teknikler ayrı bölümler halinde işlenmiştir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Armin Ernst
Çeviri Editörü Erdoğan Çetinkaya
Dil Türkçe
Basım Yılı 2013
Baskı Sayısı 1. Baskı
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.