Bronş Provokasyon Testleri
Bronş Provokasyon Testleri
%18 İndirimli 120,00 TL 99,00 TL
Bronş Provokasyon Testleri
Bronş Provokasyon Testleri

Bronş Provokasyon Testleri

99,00 TL
120,00 TL -%18
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-11-2 Sayfa Sayısı: 148

En geç Perşembe Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bu kitap,

Bronş provokasyon testleri hakkında yazılı güncel bilgi edinmek isteyen göğüs hastalıkları ve klinik immünoloji/allerji hastalıkları asistanları, uzmanları ve akademisyenlerine yönelik hazırlanmıştır. Özellikle metakolin, egzersiz ve mannitol bronş provokasyon testi üniteleri kurulacak olan üniteler için pratik bir  rehber niteliğindedir.

  • “Bronş provokasyon testleri” kitabının yazımında Amerikan Toraks Derneği’nin metakolin ve egzersiz provokasyon testi rehberi, spesifik ve nonspesifik bronş provokasyon testleri ile ilgili literatürler ve klinik deneyimlerimiz kaynak olarak alınmıştır.
  • İlk bölümlerde, nonspesifik bronş provokasyon testleri olan direkt ve indirekt bronş provokasyon testleri ayrıntılı bir şekilde güncel literatürler ve rehberler eşliğinde gözden geçirilmiştir.
  • Metakolin bronş provokasyon testleri ve egzersiz provokasyon testleri, klinik pratiğe yardımcı olması amacıyla örneklerle birlikte sunulmuştur.
  • Spesifik uyaranların maruziyetine bağlı gelişen ve/veya alevlenen astım tanısında kullanılan referans testler olan spesifik bronş provokasyon testleri son bölümlerde ele alınmıştır. 

Bu kitap klinikte bronş provokasyon testi uygulamalarınıza yardımcı olabilecek bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Diğer Detaylar

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.