BRS Mikrobiyoloji ve İmmünoloji
BRS Mikrobiyoloji ve İmmünoloji
95,00 TL

BRS Mikrobiyoloji ve İmmünoloji

95,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054949908 Sayfa Sayısı: 345

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bu çalışmada TUS’a hazırlanan hekimlerin ve Tıp Fakültesi öğrencilerinin kaynak kitap olarak kullanabileceği ‘Microbiology and Immunology’ kitabı çeşitli üniversitelerden öğretim üyelerinin, araştırma görevlilerinin ve tıbbi mikrobiyoloji uzmanı hekimlerin katkılarıyla Türkçe’ye tercüme edilerek hizmete sunulmuştur.

Renkli ve görsel çizimlerin eğitici niteliği ile zenginleştirilmişolan kitap 12 bölümden oluşmakta ve mikrobiyoloji alanındaki pek çok konuya özet şeklinde değinmektedir.Ayrıca her bölümün sonunda ve kitabın sonunda da geniş kapsamlı olarak sunulan soru ve ayıntılı cevaplar bölümleri ile okuyucunun kendini sınaması ve konuları tekrar etmesi amaçlanmıştır.

Çeviri yapılırken bilim dilimize yerleşmiş bazı kelimeler aynen korunmuş ve kitap yazarlarının kendi ülkelerine ait veriler ülkemize uyarlanmadan çevrilmiştir.

Kitabın çeviri, redaksiyon ve basımında gösterilen tüm titizliğe rağmen, bazı hatalar hala bulunabilir, değerli okuyucuların hataları ve önerileri tarafıma bildirmesi bir sonraki baskıya katkı sağlayacaktır.

Prof.Dr.Duygu Fındık

Diğer Detaylar

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.