BRS Patoloji
BRS Patoloji
95,00 TL

BRS Patoloji

95,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054949878 Sayfa Sayısı: 454
Editör(ler): Arthur S. Schneider Çeviri Editörü: Doç.Dr.Pınar Karabağlı, Doç.Dr.Yeşim Ertan Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 5. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Çok geniş teorik ve pratik yükü olan patoloji konuları özellikle tıp fakültesi öğrencileri ve patoloji asistanlarının gözünü korkutmaktadır. Geniş kapsamlı kitaplar yanı sıra özet bilgilerin verildiği kitaplar özellikle TUS ve board sınavlarına çalışmak için iyi birer kaynak özelliğindedir.

Bu kitap genel ve sistemik patoloji konularını kısa maddeler halinde, makroskopik ve mikroskopik resimler ile tablolar eşliğinde özetleyerek sunmaktadır. Bu şekilde teorik bilgilerin kolayca anlaşılması hedeflenmiştir. Bu kitabın hem öğrencilerimiz hem de meslektaşlarımız için özellikle sınavlara yönelik çalışmalarında yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Çeviri, 26 meslektaşımızın katkıları ile kitabın orijinal metnine sadık kalınarak birebir yapılmıştır. Bu nedenle terminoloji birliği ve anlam bütünlüğü gözetilerek Türk patoloji camiasında yaygın kullanılan ifadelerin kullanımına özen gösterilmiştir. Bununla birlikte bazı kelimelerin Türkçe karşılıkları uluslararası terminolojisi ile birlikte verilmiştir. Bu kitabın çevrilmesi için emek veren tüm değerli meslektaşlarımıza ve İstanbul Tıp Kitabevi’ne teşekkürü bir borç biliriz.

Kitabın Türk patoloji eğitimine katkıda bulunması dileğiyle.

Doç. Dr. Pınar Karabağlı

Doç. Dr. Yeşim Ertan

Diğer Detaylar

Editör(ler) Arthur S. Schneider
Çeviri Editörü Doç.Dr.Pınar Karabağlı
Çeviri Editörü Doç.Dr.Yeşim Ertan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 5. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.