BT ve MRG Patoloji Cep Atlası
BT ve MRG Patoloji Cep Atlası
%20 İndirimli 220,00 TL 176,00 TL
BT ve MRG Patoloji Cep Atlası
BT ve MRG Patoloji Cep Atlası

BT ve MRG Patoloji Cep Atlası

176,00 TL
220,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786056484872 Sayfa Sayısı: 478
Editör(ler): Jagan M. Ailinani, Michael L. Grey Çeviri Editörü: Dr. Taylan Kara Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 12x21 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Sık karşılaşılan 180 patolojik durumun - vücut sistemlerine ve patolojilere uygun biçimde düzenlenmiş - BT ve MRG bulguları

BT ve MRG Patoloji- Cep Atlası’nın ikinci baskısında yüksek kalitede yüzlerce BT ve MR görüntüsü sunulmakta ve klinik pratikte en sık karşılaşılan patolojilerden kısa ve öz biçimde bahsedilmektedir.  Kitabın ikinci baskısında, BT ve MRG’deki en son gelişmeleri yansıtan yeni görüntülerin eklenmesiyle güncellenmiştir.

Her bir klinik problem, tipik atlas formatında, kısa ve öz bir yazı metni sayfasında görüntüler eşliğinde ve görmeye ihtiyacınız olanı göstermeye yönelik ele alınmıştır.

Her bir metin içerisinde şu başlıklar yer almaktadır:
•    Tanım 
•    Etyoloji
•    Epidemiyoloji
•    Belirti ve bulgular
•    Görüntüleme bulguları
•    Tedavi
•    Prognoz 

Diğer Detaylar

Editör(ler) Jagan M. Ailinani
Editör(ler) Michael L. Grey
Çeviri Editörü Dr. Taylan Kara
Basım Yılı 2015
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 12x21 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.