Burton Sağlık Bilimlerinde Mikrobiyoloji
Burton Sağlık Bilimlerinde Mikrobiyoloji
115,00 TL

Burton Sağlık Bilimlerinde Mikrobiyoloji

115,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054949830 Sayfa Sayısı: 482
Çeviri Editörü: Orhan Baylan, Özcan Erdoğan Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 10. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Mikrobiyoloji-mikrop bilimi-, günlük yaşamımızı sayısız yollarla etkileyen büyüleyici bir konudur.

Mikroplar, üstümüzde, içimizde ve neredeyse çevremizi saran her yerde yaşarlar. Birçok endüstri kolunda hayati değerdedirler.

Mikroplar; karbon, oksijen ve azot gibi elementlerin dönüşüm ve geri dönüşümü için vazgeçilemezdir ve atmosferimizdeki oksijenin büyük bir kısmını sağlarlar.

Toksik atıkları temizlemek için kullanılırlar. Mikroplar, genetik mühendisliği ve gen terapisinde kullanılırlar. Ve şüphesiz, birçok mikrop, hastalıklara sebep olurlar.

Geçmiş yıllarda, kamuoyu; domuz gribi, kuş gribi, ağır akut solunum yolu sendromu (SARS), hantavirüs pulmoner sendromu, et yiyen bakteriler, deli dana hastalığı, süpermikroplar, binalardaki siyah küf, Batı Nil virüsü, biyoterörizm, şarbon, çiçek hastalığı, Escherichia coli ve Salmonella kontaminasyonunun bir sonucu olarak besinlerin toplatılması, menenjit epidemileri, hepatit, grip, tüberküloz, boğmaca ve ishalli hastalıklar gibi mikrop ile ilişkili tıbbi problemler hakkındaki haber bültenleriyle bombardımana tutulmuştur.

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Orhan Baylan
Çeviri Editörü Özcan Erdoğan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 10. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.