Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar: Meme
Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar:…
%20 İndirimli 337,50 TL 270,00 TL
Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar: Meme
Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar: Meme

Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar: Meme

270,00 TL
337,50 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-19-8 Sayfa Sayısı: 284
Editör(ler): Melinda E. Sanders, Jean F. Simpson Çeviri Editörü: Doç. Dr. Kemal Kösemehmetoğlu Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

“Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar” serisinde bu yeni başlıkla meme patolojisinde karşılaşılan tanısal zorluklara sistematik yaklaşım. Bu pratik, tam-renkli kaynak, memenin sıkça karıştırılan lezyonlarını ayırt ederek karar verme süreci boyunca kılavuzluk yapmak üzere, patolojik bulguların seçilmiş figürlerini, özlü ve uzmanca bilgiler ile birlikte kullanmaktadır. Materyallerin patologların çalışma şekline göre sunulmasıyla bu kullanıcı dostu cilt birbiri ile örtüşen morfolojik özelliklere sahip antitelerin hızlıca ayrımında yardımcı olacaktır.

  • Meme patolojisinde en sık görülen antiteler yanı sıra seçilmiş daha ender hastalıkları da içeren 100’ün üzerinde ayırıcı tanı sunmaktadır.
  • Klinik ve patolojik bulguların kısa, maddeler halinde özetlerini ve ilgili sayfalarda uygun resimsel örneklerini sağlamaktadır.
  • Histopatolojik özellikler ve yardımcı testlere ilişkin, kolay karşılaştırılabilmesi için yan yana konulmuş, benzer görünümlü lezyonlara ait 700’den fazla tam renkli görüntüye ağırlık vermektedir.
  • Olağan ve atipik hiperplazi, papiller lezyonlar, benign stromal lezyonlar, invaziv karsinom, vasküler lezyonlar, erkek memesi ve daha fazlasını içeren bölümlerden oluşmaktadır.
  • Sahadaki patologlar, eğitim alan patologlar, patoloji asistanları ve tıp öğrencileri için idealdir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Melinda E. Sanders
Editör(ler) Jean F. Simpson
Çeviri Editörü Doç. Dr. Kemal Kösemehmetoğlu
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.