Çocuk Endokrinolojisinde Uzlaşı
Çocuk Endokrinolojisinde Uzlaşı
80,00 TL

Çocuk Endokrinolojisinde Uzlaşı

80,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053350941 Sayfa Sayısı: 280
Editör(ler): Prof. Dr. H. Nurçin Saka, Doç. Dr. Teoman Akçay Dil: Türkçe Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Değerli Meslektaşlarını,
Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Derneğinin yayınladığı ilk kitap olan "Pediatrik Endokrinoloji" kitabı 2003 yılında basılmış ve bu güne kadar endokrin alanında ihtiyacı karşılamıştır. Geçen süreçte tıp bilimindeki hızlı ilerlemelere paralel olarak çocuk endokrinoloji biliminde de hızlı gelişmelere tanık olduk. Bu nedenle çocuk endokrinolojisi konularında yeni bilgilerle güncellenmiş ve zenginleştirilmiş, geçen süreçte çocuk endokrinolojisi konularındaki yeni gelişmelerin de eklendiği bir kitabın çıkarılması kaçınılmaz oldu. Bu amaçla hazırlayıp basımını gerçekleştirdiğimiz "Çocuk Endokrinolojisi" isimli yeni kitabımızı uzun süren çalışmalarımızın sonucunda sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Yeni kitabın başta
Türkiye'deki tıp öğrencileri, araştırma görevlileri ve endokrin ihtisası yapan hekim arkadaşlarımız olmak üzere tüm tıp camiasına çok faydalı olacağına inanı-yorum.
Kitabımızın basılmasında büyük katkıları olan başta yazar olarak yer almış değerli hocalarımız ve editör arkadaşlarımız olmak üzere emeği geçen herkese derneğimiz yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Yazıların düzenlenmesi aşamasında özverili çalışmalarıyla katkıda bulunan Doç. Dr. Teoman AKÇAY a ayrıca teşekkürlerimi sunarım.
Çocuk endokrinolojisi ailesinin başarılı ve özverili çalışmalarının devamı dileğiyle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. H. Nurçin Saka
Editör(ler) Doç. Dr. Teoman Akçay
Dil Türkçe
Basım Yılı 2015
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.