Çocuk Göğüs Hastalıklarında Aciller: Pratik Yaklaşım
Çocuk Göğüs Hastalıklarında…
175,00 TL

Çocuk Göğüs Hastalıklarında Aciller: Pratik Yaklaşım

175,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053355922 Sayfa Sayısı: 488

En geç Çarşamba Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri


Çocuklar sıklıkla solunum yolu şikayetleri ile acil servislere çocuk sağlığı ve hastalıkları ya da aile hekimlerine başvurmaktadır. Bu hastaların bazıları genel durumu iyi olan ve ayaktan tedavisi yapılabilecek hastalar iken bir grup hastanın ise hızla tanısının konularak tedavisinin planlanması gerekmektedir.
Ülkemizde her yıl toplam nüfus sayısı kadar kişi acil servislere başvurmakta ve bu sayının yaklaşık %30’unu 0-14 yaş aralığındaki çocuklar oluşturmaktadır. Sağlık kuruluşlarında hastalara ayrılan zaman çoğu kez sınırlı olabilmekte ve bu nedenle hastanın değerlendirilmesi tanı ve tedavisinin hızlı ve doğru bir şekilde planlanması daha da önemli hale gelmektedir.
‘Çocuk Göğüs Hastalıklarında Aciller: Pratik Yaklaşım’ kitabı çocuk acil servislerinde çalışan hekimler çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları aile hekimleri ve pratisyen hekimlerin en sık karşılaştıkları solunum yolu hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik pratik yaklaşımları içermektedir. Kitapta yer alan ve ülkemizde çocukların morbidite ve mortalitesinde önemli rol oynayan tüm bölümler konunun uzmanları tarafından yazıldı akış şemaları görseller ve bu bölümden neler öğrendik gibi bölümler ile bu konulara ilişkin pratik bilgiler vurgulandı.
Kitabın yazılmasında emeği olan konu ile ilgili tecrübelerini ve bilgilerini bizimle paylaşan tüm hocalarımıza minnettarız.
Bu kitabın gecesini gündüzüne katarak çocukların daha sağlıklı yaşamaları için elinden geleni yapan tüm meslektaşlarımıza faydalı olabilmesini umut ediyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla
Editörler

 

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Editör(ler) Prof. Dr. Zeynep Seda Uyan
Editör(ler) Prof. Dr. Arif Kut
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.