Çocuk Kırıkları
Çocuk Kırıkları
80,00 TL

Çocuk Kırıkları

80,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786257291309 Sayfa Sayısı: 213
Editör(ler): Op. Dr. Mehmet Selçuk Saygılı, Doç. Dr. Mehmet Fırat Yağmurlu Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Ülkemizin Ortopedi ve Travmatoloji alanında tek dal eğitim hastanesi olan Baltalimanı Hastanemiz 2019 yılında 75. Kuruluş yılını kutladı. Ortopedi ve Travmatolojinin her alanında yetişmiş uzman kadrosuyla nitelikli hasta bakım ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra her dönem 30 ila 34 tıpta uzmanlık öğrencisi hastanemizde eğitim görmektedir. Hastanemizin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmete başladığı 2002 yılından bugüne kadar Ortopedi ve Travmatoloji alanında 80 uzman hekim mezun ettik. Ayrıca El Cerrahisi Yan Dal Kliniği hastanemizde eğitime devam etmekte ve Yan Dal Uzmanlık eğitimi vermektedir. El Cerrahisi Kliniğimiz 13 yan dal uzman hekim mezun etmiştir. Geniş bir bilgi tecrübe ve vaka birikimi olan hastanemiz bu alanda birikimiyle tıpta uzmanlık eğitim kurulu (TUEK) toplantımızda alınan karar gereği uzman ve asistanlarımızın eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla kitap yazımına karar vermiştir. Elinizde tutacağınız bu kitap bu serinin ilk kitabı olacaktır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Op. Dr. Mehmet Selçuk Saygılı
Editör(ler) Doç. Dr. Mehmet Fırat Yağmurlu
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.