Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler
Damar Cerrahisinde Anatomik…
%20 İndirimli 405,00 TL 324,00 TL
Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler
Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler

Damar Cerrahisinde Anatomik Erişimler

324,00 TL
405,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786058462366 Sayfa Sayısı: 606
Editör(ler): R. James Valentine, Gary G. Wind Çeviri Editörü: Op. Dr. Murat Sargın, Doç. Dr. Serap Aykut Aka Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Her meslekte olduğu gibi sağlıkta da tüm branşlarda en iyi hizmeti alabilmenin ana prensibi yüksek bilgi, beceri ve iş etiğine sahip insan gücünün var olmasıdır.

Günümüzün dünyası hizmetin her zamankinden daha iyi bir şekilde belirli bir sistem ve plân içerisinde programlanmasını gerektirmektedir. Bu durum gelişen ve değişen ortama göre örgütlenmiş kaliteli bir meslek eğitimini de beraber getirmektedir.

Biz de kalp-damar cerrahları olarak bugüne kadar aldığımız eğitimi ve hizmeti devam ettirebilmek adına sürekli eğitim programları içerisinde bulunmalıyız.

Hepimizde biliyoruz ki yalnız günlük programlarımızda ki damar cerrahisi uygulamalarımız dışında, diğer kliniklerdeki cerrahi girişimler esnasında (örneğin genel cerrahi, ortopedi, kadın-doğum, üroloji gibi) olabilen damar komplikasyonlarında ya da ortak girişimlerde ihtiyaç halinde hizmet vermek durumundayız.

Bu açıdan da bakıldığında bilmemiz gereken temel anatomik yapının yanında, cerrahi yaklaşımı da olgunlaştırdığımızda işin başarısı gerçekleşmiş olacaktır. İşte temel anatomi bilgisinin yanında cerrahi yaklaşım tekniklerini de içeren bu kitabı siz kalp-damar cerrahları genç uzman ve asistan arkadaşlarımıza bu amaçla sunmak istedik.

Emeği geçen başta kitabın yazarları Gary G. Wind ve R. James Valentine olmak üzere tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimizle.

Dr. Serap Aykut Aka

Dr. Murat Sargun

Diğer Detaylar

Editör(ler) R. James Valentine
Editör(ler) Gary G. Wind
Çeviri Editörü Op. Dr. Murat Sargın
Çeviri Editörü Doç. Dr. Serap Aykut Aka
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.