Deneysel Araştırma Modelleri Uygulama El Kitabı
Deneysel Araştırma Modelleri…
90,00 TL

Deneysel Araştırma Modelleri Uygulama El Kitabı

90,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786257146692 Sayfa Sayısı: 408
Editör(ler): Dr. Öğr. Üyesi Dilek Özbeyli, Prof. Dr. Rezzan Gülhan Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

       Deneysel Araştırma Modelleri Uygulama El Kitabı fikri Marmara Üniversitesi Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezinde “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası” eğitimlerinde öğrencilerimizin derslerde bahsedilen ve uygulaması yapılan bazı temel deneysel modeller ile ilgili ayrıntılı Türkçe kaynak istemeleri sonucu doğdu. Uzun yıllardır deney hayvanları ile çalışma yapan kitap yazarları olarak bu alanda biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi araştırmacılara aktarmayı, deneysel çalışma yapmak isteyen tüm lisans ve lisansüstü öğrenciler, akademisyenler ve araştırmacılar için sık kullanılan model ve yöntemleri görseller ile destekleyerek basamak basamak anlatan, yönergeleri izleyerek laboratuvarda kolaylıkla uygulanabilen bir kaynak kitap oluşturmayı amaçladık. Uygulamaların doğru ve basit bir anlatımla verilebilmesi, özellikle makalelerde bulunmayan “ince noktalar”ın altının çizilebilmesi ancak bu modelleri yakından tanımak ve uygulayabilmekle mümkündür. Bu kitabın önemli özelliği, kitabın ortaya çıkmasını sağlayan tüm hocalarımızın kaleme aldıkları bölümlerinde yer verdikleri deneysel modelleri yıllardır kendi laboratuvarlarında uyguluyor olmalarıdır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Dr. Öğr. Üyesi Dilek Özbeyli
Editör(ler) Prof. Dr. Rezzan Gülhan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.