Dermatopatoloji Atlası
Dermatopatoloji Atlası
%20 İndirimli 400,00 TL 320,00 TL
Dermatopatoloji Atlası
Dermatopatoloji Atlası

Dermatopatoloji Atlası

320,00 TL
400,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615051 Sayfa Sayısı: 390
Editör(ler): Heinz Kutzner, Werner Kempf, Gunter Burg Çeviri Editörü: Prof. Dr. Gül Erkin Özaygen Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Dermatolojik tanı doğruluğunuzu arttırın.

Deri hastalıklarında doğru tanıya ulaşmakta en etkili yöntem klinik ve histopatolojik bulguların birlikte değerlendirilmesidir. Biyopsi incelemesi tek başına yeterli sonuçları her zaman verememekte olup, ancak klinik patern ve histopatolojik bulgular birlikte değerlendirildiğinde tanı daha belirli hale gelebilmektedir. Bu süreç içinde histopatolojinin tanısal etkisi karar verici veya sadece klinik ayırıcı tanıyı teyit edici olabilir. Bu kitabın yapılanması, morfolojiye temel yaklaşım, küçük büyütmede genel oryantasyon, sonrasında protopik paterni tanıma ve son olarak da yüksek büyütmede gerekli tanısal ipuçlarını bulmak şeklinde oluşmuştur. 

Dermatopatoloji Metin ve Atlası: Derinin İnflamatuvar Hastalıklarında Klinikopatolojik Paternlerle Pratik Ayırıcı Tanı klinik görünümler ile histopatolojik bulguları korele edilmesini sağlayan yüksek kalitedeki görüntüler sunmaktadır. Notlarla açıklanmış görüntüler tanıyı sağlayabilecek hafif bulguları vurgulamaktadır. Özlü ve vurgulu anlatılan metin de içeriği daha da desteklemektedir. 

Uluslararası tanınmış yazarlar tarafından yazılmış bu kitap deri hastalıklarının tanısı ile ilgilenen herkes için ideal bir kaynaktır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Heinz Kutzner
Editör(ler) Werner Kempf
Editör(ler) Gunter Burg
Çeviri Editörü Prof. Dr. Gül Erkin Özaygen
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.