Dermoskopi Atlası
Dermoskopi Atlası
%20 İndirimli 472,50 TL 378,00 TL
Dermoskopi Atlası
Dermoskopi Atlası

Dermoskopi Atlası

378,00 TL
472,50 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-46-4 Sayfa Sayısı: 396
Editör(ler): Ralph P. Braun, Josep Malvehy, Ashfaq A. Marghoob Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ercan ARCA Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 21x29,7 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Dermoskopi Atlası
Dermoskopi Atlası alındığında geçerli promosyonlar
  • Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı
    Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı

    1 Adet "Dermoskopi Atlası" alındığında geçerlidir.

    216,00 TL 150,00 TL

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bu atlasda kütanöz melanom ve diğer melanositik deri lezyonlarına, çeşitli keratinositik lezyonlar ve vasküler lezyonlara ait dermoskopik özellikler, tanı ve ayırıcı tanı açısından detaylandırılacak şekilde hazırlanarak sunulmuştur.

“Dermoskopi Atlası”, hemen tamamında klinik fotoğrafların da ilave edildiği, dikkatle seçilmiş, 794 adet dermoskopik görüntü içermektedir.

Baskıda, resimlerin orijinal hallerine eşdeğer olabilmesine özen gösterilmiş, yanısıra resimlere yerleştirilen Karekod yardımıyla, görüntüleri telefon veya tabletten, HD kalitesinde izleme olanağı sağlanmıştır.

Bu atlasda

  • Dermoskopik kriterlerin net olarak tanımlanması, görselleştirilmesi ve Türkçe’leştirilmesi ile öncelikle temel bilgilere yer verilmiştir.
  • Sonrasında, spesifik deri lezyonlarının gövde ve ekstremite yerleşimleri yanısıra yüz, saçlı deri ve palmo-plantar bölge gibi özel lokalizasyonlardaki dermoskopik özellikleri ele alınarak, saç, tırnak ve mukoza gibi deri eklerine ait lezyonların ve sık görülen çeşitli inflamatuvar/infeksiyöz dermatozların tanı ve ayırıcı tanısındaki dermoskopik özellikler ve ipuçları da işlenerek, tam kapsamlı bir içerik ortaya konmuştur.
  • Ana hedeflerden birisi olan güzel Türkçe’mizle hazırlanan orijinal bir atlas yaratma hedefine de ulaşılmıştır.

“Dermoskopi Atlası”ndan yararlanılarak ortaya konabilen, özellikle malign deri tümörlerine ait her erken tanı, atlasın oluşturulmasındaki emeği değerli kılarak, hem yazarlarımızın hem okuyucu meslektaşlarımızın armağanı olacaktır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Ralph P. Braun
Editör(ler) Josep Malvehy
Editör(ler) Ashfaq A. Marghoob
Çeviri Editörü Prof. Dr. Ercan ARCA
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 21x29,7 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.