Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler BT ve MR Görüntüleme
Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler…
%20 İndirimli 202,50 TL 162,00 TL
Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler BT ve MR Görüntüleme
Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler BT ve MR Görüntüleme

Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler BT ve MR Görüntüleme

162,00 TL
202,50 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-51-8 Sayfa Sayısı: 236
Editör(ler): Prof. Dr. Mustafa KOPLAY Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Kardiyovasküler görüntüleme deneyim gerektiren bir alan olup çoğu radyologlar tarafından da değerlendirilmesi zor bir alan olarak bakılmaktadır.  Özellikle çocuk hastaları değerlendirme açısından bu daha çok göze çarpmaktadır. Literatürde yabancı kaynak olarak makaleler, kitaplar olmasına rağmen Türkçe kaynaklar yetersiz durumdadır. Bizim çıkardığımız elinizdeki bu eser “Doğumsal Kardiyovasküler Anomaliler” konusunda BT ve MR Görüntüleme’yi anlatan ilk geniş kapsamlı Türkçe kaynak olma özelliğini taşımaktadır.  Amaç her radyoloğun zorlanmadan ve severek çocuk hastalarda kardiyovasküler görüntüleme yapabilmesini sağlamaktır.

Kitap içerisindeki bölüm başlıkları tüm konuları içerecek şekilde özenle seçilmiş, konu içeriği zengin bir görsel destek ile anlatılmaya çalışılmıştır.

Elinizdeki bu eserin sadece radyoloji araştırma görevlileri ya da uzmanları için değil aynı zamanda çocuk kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum araştırma görevlileri ile uzmanları içinde faydalı olması dileğiyle…

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Mustafa KOPLAY
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.