Doğumsal Metabolizma Hastalıklarının Moleküler Temelleri ve Laboratuvar Yaklaşım
Doğumsal Metabolizma Hastalıklarının…
225,00 TL

Doğumsal Metabolizma Hastalıklarının Moleküler Temelleri ve Laboratuvar Yaklaşım

225,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevleri ISBN: 9786050671506 Sayfa Sayısı: 512
Editör(ler): Prof. Dr. Dildar Konukoğlu Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Doğumsal Metabolizma Hastalıklarının Moleküler Temelleri ve Laboratuvar Yaklaşım adlı bu kitapta toplam 16 bölümde doğumsal metabolizma hastalıklarının çeşitli yönlerden sınıflandırılması ilişkili moleküllerin yapısal özellikleri metabolizmanın genel işleyişi temelinde hastalıkların moleküler temelleri ve laboratuvar tanı yöntemleri ele alınmıştır. Kitapta hastalıklar biyomoleküller temelinde bölümlere ayrılmış olup tarama ve genetik testleri ve doğumsal metabolizma hastalıkları ile ilişkili olan hematolojik ve endokrin bozuklukları içeren bölümler bulunmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.