Ebeler İçin Farmakoloji
Ebeler İçin Farmakoloji
75,00 TL

Ebeler İçin Farmakoloji

75,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786057578891 Sayfa Sayısı: 512
Editör(ler): Sue Jordan Çeviri Editörü: Prof. Dr. Saadet Yazıcı, Öğr. Gör. Reyhan Aydın Doğan, Prof. Dr. Mehmet Özdemir Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 2. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

     Bu kitap, hamilelik, doğum ve doğum sırasında sıkça reçete edilen ilaçlar hakkındaki mevcut literatürü gözden geçirerek ve zaman zaman karşılaşılabilecek diğer insanlara işaret etmenin yanı sıra, sık sık karşılaşılan sorunları vurgulayarak yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bunun ebelerin ilaç yönetimi ve izlemeyle ilgili sorumluluklarını etkili bir şekilde (ve güvenli bir şekilde) yerine getirmelerine yardımcı olacağını umarız.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Sue Jordan
Çeviri Editörü Prof. Dr. Saadet Yazıcı
Çeviri Editörü Öğr. Gör. Reyhan Aydın Doğan
Çeviri Editörü Prof. Dr. Mehmet Özdemir
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.