Farmakoloji Ders Notları 2. Baskı
Farmakoloji Ders Notları 2.…
%20 İndirimli 156,00 TL 125,00 TL
Farmakoloji Ders Notları 2. Baskı
Farmakoloji Ders Notları 2. Baskı

Farmakoloji Ders Notları 2. Baskı

125,00 TL
156,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615594 Sayfa Sayısı: 400
Yazar(lar): Prof. Dr. Hakan Parlakpınar Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 2. Baskı Ebat: 21x29,7 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Değerli Okuyucum,

Bir sınavın zorluğu ya da kolaylığı bilindiği üzere sadece sınav sorularına bağlı değil aynı zamanda sınava çalışana da bağlıdır. Sınava çalışırken de hangi kitaptan çalışılacağı ve kaç kez tekrar edilmesi gerektiği gibi sorunlar başlamaktadır. İdeal bir kitap sık tekrar edilebilecek bir boyutta olmalı ve görsel hafızayı da destekleyecek tablo ve şekiller içermelidir diye düşünmekteyim.

Perifer üniversitelerde çalışmanın bazı dezavantajları olmakla beraber; ders yükü ağırlığı ve tüm Farmakoloji derslerini tekrar tekrar farklı fakültelerde ve farklı öğrenci topluluklarına anlatma zorunluluğu, zaman içerisinde önemli bir tecrübe oluşturmakta olup; sadece bir alana spesifik ders anlatan birisine göre kitap yazımında önemli bir avantaj sağlamaktadır. Uzun yıllardır İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde ve Diş Hekimliği Fakültesinde ders anlatan ve özellikle TUS, DUS ve EUS soru mantığını ve soruların çıktığı konuları ve hatta yıllara göre dağılımını yakından takip eden birisi olarak bu kitabı hazırlarken pek çok kaynaktan süzülmüş ve özelleştirilmiş güncel bilgileri, şekil ve tabloları kullanmaya gayret gösterdim.

Hazırlamış olduğum bu kitabın piyasada bulunan pek çok ders notu ya da sınav hazırlık kitaplarından en önemli farkı TUS, DUS ve EUS gibi sınavların yanında komite sınavlarına hazırlanırken de büyük kolaylık sağlayacak olmasıdır. Dolayısı ile öğrencilerimizde çoğu zaman şahit olduğumuz TUS, DUS ve EUS kitabı mı yoksa komite için ayrı bir kitap mı almalıyım çelişkisini de kaldıracaktır diye düşünmekteyim. Bununla beraber hazırlanılan sınavlar için mutlaka soru kitapları ile de takviye yapılması gerektiği bir gerçektir.

Son olarak, azim ve kararlılıkla hazırlığınızı yaptıktan sonra atacağınız adımlardan vicdanen de rahat olarak başarılı olacağınızı unutmayınız.

BAŞARILAR TESADÜF ÜZERİNE PLANLANMAZ!

Prof. Dr. Hakan PARLAKPINAR
Mayıs 2021

Diğer Detaylar

Yazar(lar) Prof. Dr. Hakan Parlakpınar
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 21x29,7 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.