Fiziksel Ajanlar
Fiziksel Ajanlar
70,00 TL

Fiziksel Ajanlar

70,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786057607935 Sayfa Sayısı: 244
Editör(ler): Öğr. Gör.Aydın Sever Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olduktan Sağlık Bakanlığında çalıştığım 6 yıl boyunca gerek ben gerekse birlikte çalıştığım tekniker arkadaşlar, fizyoterapi uygulamalarının adım adım anlatıldığı bir kaynağın ihtiyacını çok hissettik. Üniversitede fizyoterapi programında ders anlattığım dönemde aynı gereksinimin öğrencilerde de olduğunu fark ettim. Değerli fizyoterapi hocalarımızın yazmış olduğu kaynaklardan da faydalanarak ön lisans fizyoterapi – ergoterapi öğrencilerinin ve mezunlarının kullanabileceği bir kitap oluşturmaya karar verdim.

Fizyoterapi programlarında görevli akademisyen arkadaşlar, özel – devlet sağlık kurumlarında çalışan fizyoterapist ve fizyoterapi – ergoterapi teknikeri dostlar ve mezun- mevcut öğrencilerin de görüşleri alınarak hazırlamaya çalıştığım bu kitapta, uygulamalar adım adım anlatılmıştır.

Her modalitenin teorik bilgilerinin yanında endikasyon, kontrendikasyon, avantaj, dezavantajları ve kullanımı sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği verilmiştir. Ayrıca bölüm sonlarına terminoloji eklenerek öğrencilerin bu yönde eksiklerinin kapatılmasına katkı sunulmak istenmiştir. Benzer şekilde bölüm sonlarında anlatılan konunun pekişmesi için çözümlü sorular bulunmaktadır. Anlatılan konuyla ilgili birer örnek vaka verilerek fizyoterapi – ergoterapi teknikerinin hastaya yaklaşımının nasıl olması gerektiği ifade edilmiştir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Öğr. Gör.Aydın Sever
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.