Gebeliğin Taçlandırdığı Annelik Mucizesi
Gebeliğin Taçlandırdığı Annelik…
85,00 TL

Gebeliğin Taçlandırdığı Annelik Mucizesi

85,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786257146395 Sayfa Sayısı: 462
Editör(ler): Prof. Dr. Gülay RATHFISCH, Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

   Evrenimiz, dünyamız ve yaşamlarımız sürekli bir değişim içindedir. Her alanda, her an değişimi yaşıyoruz. Bilgiler, deneyimler ve öğretiler de sürekli değişiyor, gelişiyor ve yenileniyor. Mesleki eğitimlerimizde bizler de bu değişim rüzgarları içinde bir yandan merkezlenmeye çalışırken bir yandan da farklı yönleri, farklı bakış açılarını ve farklı yaklaşımları yakalamaya, analiz etmeye ve yorumlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle mesleki bilgilerimizi, değişen bu süreç ve gelişmeler ile bütünleştirme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Yeni gelişimsel süreçte, artık medikal tıbbın tamamlayıcı tıp ile bütünleşmesini gözlemlemeye başladık. Bütünleştirici tıp kavramıyla daha fazla karşılaşıyoruz. Bizler de hazırladığımız bu kitap ile meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi içinde bulunduğumuz bu gelişim süreci ile buluşturmayı arzuladık.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Gülay RATHFISCH
Editör(ler) Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.