Genel Cerrahi Ders Kitabı
Genel Cerrahi Ders Kitabı
%20 İndirimli 106,25 TL 85,00 TL
Genel Cerrahi Ders Kitabı
Genel Cerrahi Ders Kitabı

Genel Cerrahi Ders Kitabı

85,00 TL
106,25 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-28-0 Sayfa Sayısı: 430
Editör(ler): Prof. Dr. Kaya Yorgancı, Prof. Dr. M. Bülent Tırnaksız, Prof. Dr. Osman Abbasoğlu Dil: Türkçe Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Tıp Fakültesi öğrencilik yıllarında kaynak kitap sıkıntısı çekerdik. Türkçe orijinal ders kitabı neredeyse yoktu. İngilizce ders kitapları pahalıydı, bundan öte bazılarımızın İngilizcesi bu kitapları okumak için yeterli değildi. Benzer sorunların günümüzde de sürüyor olması bizi bu ders kitabını hazırlamaya yöneltti.

Tıp eğitimi, teorik bilgi ve pratik uygulamalar gerektiriyor. Teorik bilgilerin ana kaynağı ders kitapları. Bilgilerin kitaptan edinilmesi çok değerli. Uzun yılları bulan akademik yaşamımızda, çoğu öğrencinin sadece ders notlarından çalışmaya eğilimli olduğunu gözlemledik. Ders notlarının hekimlik uygulamalarının öğrenilmesinde yeterli olamayacağı gerçeği da karşımızda duruyordu.

Genel Cerrahi Ders Kitabı, genel cerrahinin tüm konularını kapsama iddiasında değil. Bundan öte kapsanan konular da her yönüyle ve çok derinlemesine tartışılmadı. Elinizdeki bu ders kitabından amaçlanan, tıp fakültesi öğrencilerine genel cerrahinin temel konularını, ana hatlarıyla aktarmak. Cerrahiyi daha ileri düzeyde öğrenmek isteyen öğrenci ve hekimlere alt yapı hazırlamak. Bunu yaparken sistematik bir yaklaşımla güncel bilgiler ışığında kendi deneyimlerimizi de ortaya koyduk. Hacettepe Genel Cerrahi arşivinden açıklayıcı ve öğretici resimlerle kitabı zenginleştirdik. Akıcı ve kolay anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösterdik. 

Genel Cerrahi, tıp eğitiminin ana konularından. Bu kitabın, Türkçe kaynak kitap ihtiyacını karşılayarak tüm Tıp Fakültesi Öğrencilerine yararlı olacağına inanıyoruz. Tıp Eğitimi gibi uzun ve zor bir sürece katkı sağlamış olmaktan mutluluk duyuyor öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyoruz.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Kaya Yorgancı
Editör(ler) Prof. Dr. M. Bülent Tırnaksız
Editör(ler) Prof. Dr. Osman Abbasoğlu
Dil Türkçe
Basım Yılı 2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.