Genel Cerrahi Ders Kitabı 2. Baskı
Genel Cerrahi Ders Kitabı 2.…
%20 İndirimli 225,00 TL 180,00 TL
Genel Cerrahi Ders Kitabı 2. Baskı
Genel Cerrahi Ders Kitabı 2. Baskı

Genel Cerrahi Ders Kitabı 2. Baskı

180,00 TL
225,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615693 Sayfa Sayısı: 464
Editör(ler): Prof. Dr. Kaya Yorgancı Dil: Türkçe Basım Yılı: 2022 Baskı Sayısı: 2. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Üç yıl önce, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyelerinin özverili çalışmaları ile baskısını gerçekleştiridiğimiz Genel Cerrahi Ders Kitabı kısa sürede benimsendi, okundu ve tükendi. Özellikle öğrencilerimizden çok olumlu geri bildirimler aldık. Onlar, bu kitabın sahibi, editörü ve düzenleyicisi oldular.

İlk baskıdan edindiğimiz geri bildirimler ve önerilerle büyük bir motivasyon içerisinde ikinci baskı hazırlıklarına başladık. Bu sırada Prof. Dr. Osman Abbasoğlu’nun emeklilik kararı, ardından Prof. Dr. Bülent Tırnaksız’ın ani kaybı bizleri çok etkiledi ve üzdü. Elinizdeki kitap genç yaşta ve ani olarak kaybettiğimiz Prof. Dr. Bülent Tırnaksız’ın aziz anısına ithaf edilmiştir.

İkinci baskıda, tüm bölümler gözden geçirilmiş, baskı hataları düzeltilmiş, yazarların önemli gördükleri değişiklikler yapılmıştır. Yanık bölümü tümüyle yeniden yazıldı. Anesteziye genel giriş kapsamında bir bölüm Doç. Dr. Gülsün Pamuk tarafından kaleme alındı. Öğrencilere genel cerrahi stajını nasıl geçirmeleri ve öğrenmeleri gerektiği konusunda da bilgilendirici bir bölüm eklendi.

Kitabın Türk tıbbına ve genel cerrahi camiasına yararlı olması dileği ile…

İyi okumalar..

 

Prof. Dr. Kaya Yorgancı

Kasım 2021

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Kaya Yorgancı
Dil Türkçe
Basım Yılı 2022
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.