Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı
Girişimsel Radyolojik İşlemler…
%20 İndirimli 270,00 TL 216,00 TL
Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı
Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı

Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı

216,00 TL
270,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786058742673 Sayfa Sayısı: 914
Editör(ler): Lindsay Machan, Krishna Kandarpa Çeviri Editörü: Uzm. Dr. Cemal Yüce, Doç. Dr. Mert Köroğlu Dil: Türkçe Basım Yılı: 2014 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 12x21 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı’nın 4. baskısında girişimsel radyolojideki hızlı gelişmelere paralel olarak 29 yeni bölüme yer verilmiştir. Protokoller ve ekipmanlar üzerine odaklanarak oluşturulan bu popüler, pratik el kitabı güncel tüm girişimsel radyolojik işlemleri nasıl uygulamamız gerektiğini açıklamaktadır.

Her işleme dair endikasyonlar, kontraendikasyonlar, hazırlık, teknik, işlem sonrası yönetim ile kontraendikasyonları önleme ve bunların yönetimi tartışılmıştır. Okuyucuların gerekli bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için bu kitap,  önemli ölçüde özetlenerek hazırlanmıştır ve Girişimsel Radyolojik İşlemler El Kitabı kompakt boyutları sayesinde eğitim ve uygulama aşamasındaki herkes için dinamik girişimsel radyoloji alanında taşınabilir özellikte  gerekli bir rehberdir. Ayrıca; risk yönetimi, hemşire yönetimi, sık kullanılan ilaç tedavileri ve kontrast maddeler de kitabın kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Bu baskının içeriğinde:

  • YENİ: Radyofrekans ablasyonu da içeren genişletilmiş girişimsel onkoloji
  • YENİ: BT ve MR anjiyografi protokolleri
  • YENİ: EVAR, TEVAR ve kaçak tipleri
  • YENİ: Vertebroplasti, kifoplasti ve blokları içeren spinal işlemler
  • Komplikasyonların yönetimi ve korunma
  • Anlaşılması kolay metinler ile sunulmuştur

Diğer Detaylar

Editör(ler) Lindsay Machan
Editör(ler) Krishna Kandarpa
Çeviri Editörü Uzm. Dr. Cemal Yüce
Çeviri Editörü Doç. Dr. Mert Köroğlu
Dil Türkçe
Basım Yılı 2014
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 12x21 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.