Güncel Yöntemlerle Cerrahi Hastalıklarda Bakım
Güncel Yöntemlerle Cerrahi Hastalıklarda…
90,00 TL

Güncel Yöntemlerle Cerrahi Hastalıklarda Bakım

90,00 TL
Yayınevi: Çukurova Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786052369067 Sayfa Sayısı: 544
Editör(ler): Prof.Dr.Sevim Çelik Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Kitap Tanıtımı

İlerleyen bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak günümüzde cerrahi hastalıkların tanılama ve tedavi yöntemlerindeki gelişmeler, hemşirelik bakımına da yansımıştır. Cerrahi hastaların bakımında cerrahi ekibin ayrılmaz ve en önemli üyesi olarak görev alan hemşirelerin, 24 saat yüksek kalitede bakım verilebilmek ve hasta için en iyi sonuçları elde etmek için özveriyle çok fazla çaba harcamaları gerekmektedir. Son yıllarda cerrahi hemşirelerinin bakımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmeleri için yararlanılabilecek hemşirelik bakımı odaklı çok sayıda makale ve kitap bulunmaktadır. Ancak, diğer kitaplardan farklı olarak son bilimsel bilgiler doğrultusunda 19 bölümden oluşan kapsamlı bir içerikle ve sade bir dille hazırlanan “Güncel Yöntemlerle Cerrahi Hastalıklarda Bakım” isimli bu kitap, cerrahi hastalarında ameliyat öncesi, sırası ve sonrası temel bakım uygulamalarına ve cerrahi hastalıklarda yapılacak hemşirelik girişimlerine yön verecektir.

“Güncel Yöntemlerle Cerrahi Hastalıklarda Bakım” isimli kitap; fakültelerin / yüksekokulların hemşirelik bölümlerinde okuyan lisans düzeyindeki öğrencilerimize, cerrahi hastalıkları hemşireliğinde lisansüstü eğitim yapan öğrencilerimize, cerrahi hastalıkları hemşireliği alanında temel ders kitabı niteliğindedir. Ayrıca bu kitap, cerrahi hastalarının bulunduğu klinik alanlarda görev yapacak ve/veya yapan hemşirelere de maliyet etkili bakım vermelerinde yardımcı olacak başvuru kitabı olacaktır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof.Dr.Sevim Çelik
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.