Hemşirelik 3lü Set - Hemşirelik Tanıları El Kitabı
Hemşirelik 3lü Set - Hemşirelik…
175,00 TL

Hemşirelik 3lü Set - Hemşirelik Tanıları El Kitabı

175,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786059215954
Dil: Türkçe Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 11. Baskı Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Hemşirelik Tanıları El Kitabı   

    Kolay ve güvenle yaratılmış bakım planları. Hemşirelik Tanıları El Kitabı 11. Baskı, bu kitap hemşirelik eğitimi ve kariyeriniz boyunca kullanacağınız, temel bakım planı referansıdır. Bu kitap, her bir hastanın eşsiz durumu / bireyselliği, mental durumu, semptomları, hastalık öyküsü için bakım planı düzenlenmesinde kritik düşünme ve değerlendirme aşamasında yol göstericidir. Tamamıyla güncellenmiş yeni baskı, pratik bilgiler de dâhil olmak üzere hızlı erişim sunar; 2015 -2017 NANDA-1 hemşirelik tanılarını kabul eder. Hemşirelik eğitiminin yetkinliği için, kaliteli ve güvenilir, NIC ve NOC taksonomisi entegre edilmiş. Bağımsız ve işbirlikçi hemşirelik müdahaleleri. Hemşirelik araştırmalarında kanıta dayalı mantığa vurgu yapar. Pediatrik, geriatrik ve çok kültürlü hususları tamamıyla kapsar. Her bir koşul için evde bakım ve aile içi öğrenme talimatları. Bu kitap kolay bir bakım planı oluşturmada adım adım yaklaşım sağlar.

Adım 1 : Bilinen bilgilere ve hasta ile ilişkili değerlendirme bulgularına dayanan bir hemşirelik tanısı formüle etme için Bölüm 1’deki talimatları takip ediniz.

Adım 2: Hastanızın potansiyel hemşirelik tanılarını tanımlamak, tıbbi tanıları, tanı prosedürleri, klinik koşulları ve semptomlarını A-Z listesini gözden geçirmek için Bölüm 2’ye bakınız.

Adım 3: Hemşirelik bakım etkisini sağlamak ve kanıta dayalı ilişkilere sahip müdahaleleri planlama, belirleyici istenen sonuçlar, tanıyı onaylama ihtiyacı duyulduğunda kapsamlı bilgi için Bölüm 3’de uygun girişe dönün. Bu kadar kolay! Sadece birkaç basit adım ile bireysel gelişim yollarının hemşirelik bakım planına da etkisi olacaktır.

Yazarlar : Betty J. Ackley, Gail B. Ladwig, Mary Beth Flynn Makic          Çeviri Editörleri 
Doç. Dr. Nermin GÜRHAN, 
Doç. Dr. Ülkü GÖRGÜLÜ POLAT, 
Doç. Dr. Berna EREN FİDANCI

988 Sayfa, 2019 Basım, 11 nci Baskı

 

Diğer Detaylar

Dil Türkçe
Basım Yılı 2019
Baskı Sayısı 11. Baskı
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.