İnsan Anatomisi Cep Atlası
İnsan Anatomisi Cep Atlası
165,00 TL

İnsan Anatomisi Cep Atlası

165,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786057607812 Sayfa Sayısı: 270
Çeviri Editörü: Prof. Dr. P. Kervancıoğlu, Prof. Dr. M. Orhan , Doç. Dr. İlhan Bahşi Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

  • İnsan Anatomisi Cep Atlası kitabı hareket sisteminin fonksiyonelliğine farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Bu eser vücudu izole yapılar olarak değil de bir bütün olarak ele almaktadır. Özellikle bu holistik düşünce anlayışı, kitap içerisinde zaman zaman özgün ifadelerle vurgulanmaktadır. Ayrıca, bu kitap gerek görselleri gerekse içeriği ile hızlı ve pratik bir şekilde bilgiye erişmek için de oldukça kullanışlıdır. Bu kitabın özellikle fizyoterapistler olmak üzere hareket sistemi ile ilgilenen sağlık personelleri ve öğrencilere rehberlik edeceğini düşünmekteyiz.

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Prof. Dr. P. Kervancıoğlu
Çeviri Editörü Prof. Dr. M. Orhan
Çeviri Editörü Doç. Dr. İlhan Bahşi
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.