İnsan Performansında Fonksiyonel Testler
İnsan Performansında Fonksiyonel…
310,00 TL

İnsan Performansında Fonksiyonel Testler

310,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786059528399
Editör(ler): Manske Çeviri Editörü: Dr. M. Arslan Başar, Yrd.Doç. Dr.Ç. Bulgan Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

İnsan Performansında Fonksiyonel Testler, klinisyenlere spor, egzersiz ve mesleki ortamlar için klinik ve veri tabanlı fonksiyonel testler üzerine bilgi derlemesi sunar, Kitap, yeni başlayanlar için bir öğrenme aracı ve daha ileri klinisyenler için kapsamlı bir referanstır. Spor, dinlenme, iş ve günlük yaşamdaki fiziksel aktivitelerin değerlendirilmesi için fonksiyonel testlere eşsiz bir bakış açısı sunar.

Her test, testin amacı, gerekli ekipmanları, test prosedürü, sonuçların yorumlanması ve önerilen normatif değerleriyle beraber geçerlilik ve güvenilirlik detaylarını da kapsayacak şekilde adım adım anlatıldı.

Testler, aynı zamanda klinisyenlerin en rahat şekilde gerçekleştirecekleri testlere kolayca ulaşmalarına olanak tanıyarak en kolaydan en karmaşığa doğru düzenlendi. Spor, meslek ve fitness için performansa yönelik testlerin yapılması ile ilgili spesifik ayrıntılar ve tavsiyelerde de bulunuldu. Testlerin daha iyi anlaşılması için, kitapla beraber sunulan DVD’de en gelişmiş 40 testin uygulama örnekleri gösterildi. Test sayfalarında gösterilen ikon, o testle ilgili uygulamanın DVD’de olduğunu gösterir. Buna ek olarak, DVD, seçilen testlerin veri kaydı için düzenlenen çoğaltılabilir formlara uygun baskı erişimini sunmak için bir bilgisayara yüklenebilir.

Teorik bilgiyi detaylı sunan ve uygulamaları ayrıntılayan bu kitabın amacı klinisyenlere danışanlarının veya hastalarının sınırlarını belirlemek ve performanslarını iyileştirerek günlük yaşamlarında fonksiyonellik kazandırmak için fonksiyonel testleri anlama ve hayata dahil etme konusunda yardımcı olmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Manske
Çeviri Editörü Dr. M. Arslan Başar
Çeviri Editörü Yrd.Doç. Dr.Ç. Bulgan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.