Kas İskelet MRG
Kas İskelet MRG
%20 İndirimli 540,00 TL 432,00 TL
Kas İskelet MRG
Kas İskelet MRG

Kas İskelet MRG

432,00 TL
540,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-48-8 Sayfa Sayısı: 1300
Editör(ler): Rikin Hargunani, Philippa Tyler, Asif Saifuddın Çeviri Editörü: Uzm. Dr. Ömer Kaya, Prof. Dr. Cengiz Yılmaz Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Kas İskelet MRG
Kas İskelet MRG alındığında geçerli promosyonlar
 • Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme
  Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme

  1 Adet "Kas İskelet MRG" alındığında geçerlidir.

  75,00 TL 50,00 TL
 • MRG ile Karşılaştırmalı Kas-İskelet Ultrasonografisi
  MRG ile Karşılaştırmalı Kas-İskelet Ultrasonografisi

  1 Adet "Kas İskelet MRG" alındığında geçerlidir.

  135,00 TL 80,00 TL

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Kas İskelet MRG kitabı, tüm kas-iskelet sistemi ile yaygın ve nadir görülen ilişkili durumları kapsar. Kitap, ana anatomik sınıflamalara göre bölümlere ayrılmıştır. Her bölümde anatomik alt bölümler veya eklemler anlatılmıştır. Normal anatomi ve patolojik bulgularla ilgili kısımlar birbirine yakın tutulmuş ve radyoloğun normal ile patolojik görüntüleri kolayca karşılaştırmasını sağlamak amaçlanmıştır. Dört binden fazla yüksek kalitede görüntü içeren ve radyoloğa kas-iskelet MRG pratiğinde doğru tanı için gerekli tüm bilgileri sunan bu kitap, okunması kolay olacak şekilde maddelerle sıralama formatında hazırlanmıştır. Kapsamlı ve kullanıcı dostu bu kitabın, hem uzman hem de asistan radyologlara kas-iskelet MRG bilgilerini geliştirmeleri konusunda oldukça yararlı olacağı düşüncesindeyiz.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Rikin Hargunani
Editör(ler) Philippa Tyler
Editör(ler) Asif Saifuddın
Çeviri Editörü Uzm. Dr. Ömer Kaya
Çeviri Editörü Prof. Dr. Cengiz Yılmaz
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.