Klinik Biyokimya / Bishop
Klinik Biyokimya / Bishop
120,00 TL

Klinik Biyokimya / Bishop

120,00 TL
Yayınevi: Akademisyen Kitabevi ISBN: 9786059942706 Sayfa Sayısı: 740
Editör(ler): Michael L. Bishop Çeviri Editörü: Prof. Dr. Filiz Akbıyık Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 7. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Çarşamba Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Klinik kimya, tıbbi laboratuarın en hızlı gelişen alanlarından biri olmaya devam etmektedir.

1985’te bu kitabın ilk baskısının yazılmasından sonra birçok değişiklik oldu.

Yeni teknolojiler ve analitik teknikler kullanıma sunuldu, bunların klinik kimya ve tıbbi laboratuar pratikleri üzerinde dramatik etkisi oldu.

Ayrıca, sağlık sistemi sürekli değişmektedir. Hasta bakım kalitesini geliştirilmesi, bireysel hasta sonuçları, finansal sorumluluk ve kalite yönetimi üzerine artan bir önemi vardır.

Artık klinik laboratuar çalışanları, her zamankinden daha fazla, hastalık korelasyonları, yorumlamaları, sonu çözme, kalite güvencesi ve maliyet verimliliği konularıyla ilgilenmeli, testlerin sadece nasılını değil daha önemli olarak ne, neden ve ne zamanının bilmelidirler.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Michael L. Bishop
Çeviri Editörü Prof. Dr. Filiz Akbıyık
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 7. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.