Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler:…
%20 İndirimli 450,00 TL 360,00 TL
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin

Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin

360,00 TL
450,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615471 Sayfa Sayısı: 224
Editör(ler): Alastair Carruthers, Jean Carruthers Editör Yardımcısı: Dr. Murad Alam Çeviri Editörü: Doç. Dr. Hakan Erbil, Prof. Dr. Ercan Arca Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin
Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin alındığında geçerli promosyonlar
 • Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Yumuşak Doku Arttırımı Uygulamaları
  Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Yumuşak Doku Arttırımı Uygulamaları

  1 Adet "Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin" alındığında geçerlidir.

  360,00 TL 300,00 TL

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Hastalarınızın beklediği üstün sonuçları veren güncel, kanıta dayalı kozmetik tekniklerinde ustalaşın!
Kozmetik Dermatoloji Prosedürler Serisi’ndeki pratik ve dinamik işlemlerin bir parçası olan Botulinum Toksin, dördüncü baskı ile, günümüzün en iyi enjeksiyon teknikleri ile tüm deneyim seviyelerindeki doktorları bilgilendirir. Bu iyi organize edilmiş kitap, masseter hipertrofisi ve daha koyu cilt tipleri, botulinum toksinlerinin terapötik kullanımları ve dermatolojideki geleceği gibi popüler işlemler hakkında güncel, yetkili bir rehberlik sağlar. Doktorlar Jean Carruthers ve Alastair Carruthers’ın çok iyi bilinen yazar ekibi, uygun teknikler, dikkat edilecek konular ve ticaretin püf noktaları hakkında kanıta dayalı olarak, işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında ve adım adım uygulama tavsiyeleri sunarlar, böylece en son işlemleri uygulamanıza dahil ederek başarılı bir şekilde yapabilmenizi sağlarlar.

 • Kitap boyunca içerdiği yeni bölümler ile enjekte edilebilir deksibotulinumtoksinA (RT002), topikal botulinum toksini tip A ve benzil alkol hakkında yeni bilgiler içerir.
 • Yüz ve boyun gençleştirme ve hiperhidroz için enjeksiyon uygulaması ile ilgili eksiksiz, net açıklamalar ve düzenlemeler içerir ve enjeksiyon tekniklerini gösteren yüksek kaliteli videolar içerir.
 • Her bölümde farklı botulinum toksin preparatları arasındaki doz farklılıklarını ve belirli karakteristikleri ele alır.
 • Uygulamada göründükleri gibi önemli temel noktalar, inciler ve olgu çalışmaları içeren iyi organize edilmiş bir biçime sahiptir.
 • Tekniklerin tam olarak nasıl gerçekleştirileceğini tasvir eden yeni görüntüler ve işlem videoları içerir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Alastair Carruthers
Editör(ler) Jean Carruthers
Editör Yardımcısı Dr. Murad Alam
Çeviri Editörü Doç. Dr. Hakan Erbil
Çeviri Editörü Prof. Dr. Ercan Arca
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.