Kritik Hasta ve Nütrisyon
Kritik Hasta ve Nütrisyon
135,00 TL

Kritik Hasta ve Nütrisyon

135,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786057578341 Sayfa Sayısı: 440
Editör(ler): Prof. Dr. Hülya Sungurtekin Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Beslenme tıbbın her alanında giderek artan bir öneme sahiptir. Hastalıkların neden ve sonuçlarına bakıldığında bir şekilde beslenmenin etkilerinin olduğunu giderek daha fazla görmekteyiz. Bu kitabın amacı; yoğun bakımda yatan kritik hastalarda uygulanan güncel beslenme tedavi prensiplerini kılavuzlar eşliğinde detayları ile vermektir. Her bölüm için okuyucuları sıkmadan yoğun bakım pratik uygulamalarındaki güncel bilgilerin aktarılmasına özen gösterilmeye çalışılmıştır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Hülya Sungurtekin
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.