Lange Patoloji Modern Olgu Sunumları
Lange Patoloji Modern Olgu Sunumları
285,00 TL

Lange Patoloji Modern Olgu Sunumları

285,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786054949472 Sayfa Sayısı: 598
Çeviri Editörü: Dr. D. Sema Arıcı Dil: Türkçe Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 1. Baskı

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Burada sunulan ve çevirisini yaptığımız ” Modern Olgu Sunumları’nı içeren Patoloji kitabı, bu mantıkla yola çıkarak güncel moleküler gelişmeleri de kapsayan, hastalıkları sistem ve olgu sunumları şeklinde ele alan öğrencilerin anlayacağı düzeyde bilgiler içeren bir kitaptır.

Bu kitap, görsel özellikleriyle öğrencilerin aklında kalacak şekilde olgular sunmakta v bu olgulara ait klinik, patolojik ve moleküler bilgiler içermektedir.

Hastalıkları klask özellikleri ile anlatmanın ötesin geçip, olgu sunumu şeklinde hastalığa ait tüm bilgileri aktararak klinikopatolojik birlikteliğin önemini vurguladığı için de başarılı ve verimli bir eser olacağını düşünmekteyiz. Kitabın iyi ve güzel olmasının bir diğer nedeni laboratuar çalışmalarını da dikkate alan ve bu özelliklerin kullanıldığı bilgiler içermesidir. Özellikle patolojinin ne olduğunu, nasıl çalıştığını hangi yöntemleri kullandığını derli toplu anlatan yegane kaynaklardan biridir.

Özellikle son yılların göndemindeki moleküler patoloji bilgilerini de içermesi, dikkat çeken özelliklerindendir.

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Dr. D. Sema Arıcı
Dil Türkçe
Basım Yılı 2016
Baskı Sayısı 1. Baskı

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.