Medisinal Kimya
Medisinal Kimya
185,00 TL

Medisinal Kimya

185,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786257146821
Editör(ler): Graham L. Patrick Çeviri Editörü: Prof. Dr. Öztekin Algül Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 16. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

    “Her yaptığınız işe her zaman yarın katın, ama ne kadar katacağınızı bilin” der Victor Hugo. Sanırım bu duruma günümüzde en çok ihtiyacı olan da Eczacılar ve özellikle de Farmasötik Kimyacılar! Çünkü Farmasötik Kimyacıların yarınlarına Medisinal Kimya katması ve bu evrilmeyi gerçekleştirmesi de en çok eczacıların yarınlarına katkı sağlayacaktır. Doğal olarak beklenen de bu gelişmenin bu ülkenin ilaçla ilgili olan yarınına sağlayacağı katkı olacaktır.
    Amaçlanan bu hedefe ulaşmak için yeni bir çeviri çalışmasını sizlere sunmanın gurunu yaşıyoruz. Medisinal Kimya alanında çalışanların ve öğrencilerin sıklıkla başvurduğu An Introduction to Medicinal Chemistry kitabının Türkçe’ye kazandırılma çalışmasını farklı alanlarda çalışan çok sayıda akademisyen ile birlikte gerçekleştirdik. Medisinal Kimya alanındaki orijinal kitapların Türkçeye kazandırılması için başlattığımız çalışmaları takiben başka araştırmacıların da bu alanda çalışma yaptıklarını görmenin bizleri ziyadesi ile memnun ettiğini de bildirmek isterim. Çünkü temel amaç bunu gerçekleştirmekti. Umuyoruz yakın gelecekte Medisinal Kimya alanında çok sayıda Türkçe kaynak kitaba ülkemizde ulaşılması mümkün hale gelir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Graham L. Patrick
Çeviri Editörü Prof. Dr. Öztekin Algül
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 16. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.