Meme Hastalıklarında Görüntüleme
Meme Hastalıklarında Görüntüleme
%20 İndirimli 350,00 TL 280,00 TL
Meme Hastalıklarında Görüntüleme
Meme Hastalıklarında Görüntüleme

Meme Hastalıklarında Görüntüleme

280,00 TL
350,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-38-9 Sayfa Sayısı: 456
Editör(ler): Prof. Dr. Ayşenur OKTAY Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Meme Hastalıklarında Görüntüleme
Meme Hastalıklarında Görüntüleme alındığında geçerli promosyonlar
 • Mamografi Atlası
  Mamografi Atlası

  1 Adet "Meme Hastalıklarında Görüntüleme" alındığında geçerlidir.

  162,00 TL 100,00 TL
 • Mamografi Olgu Kitabı
  Mamografi Olgu Kitabı

  1 Adet "Meme Hastalıklarında Görüntüleme" alındığında geçerlidir.

  135,00 TL 50,00 TL

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Meme Görüntülemesi günümüzdeki hızlı teknolojik gelişmeler ve meme bilimindeki yenilikler paralelinde memenin değerlendirmesinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Tanıdan tedaviye her aşamada görüntüleme ile elde edilen bilgilere ihtiyaç vardır ve multidisipliner ekip içinde radyoloğun rolü ve sorumlulukları artmıştır.

Kadınların önemli bir sağlık sorunu olan meme kanserinde erken tanıda mamografik taramalar yaygınlaşmıştır ve artan sayıda uygulanmaktadır. Taramalar yanısıra tanısal amaçlı incelemelerde, görüntüleme eşliğinde yapılacak girişimsel işlemlerde, tedavi planlaması ve izlemde görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır. Radyolojik incelemelerin doğru yönetimi büyük öneme sahiptir. Mevcut kitap, tüm bu konuları kapsar nitelikte olup meme görüntüleme esasları, görüntüleme yöntemleri ve değerlendirme kriterlerini içermektedir. Meme hastalıklarıyla uğraşan hekimlerin ve radyoloji alanında araştırma görevlisi olan meslektaşlarımızın meme görüntüleme konusundaki eğitimlerinde başvurabilecekleri bir kaynak olması amaçlanmıştır.

YAZARLAR

Gülden Acunaş, Erkin Arıbal, Pınar Balcı, Işıl Günhan Bilgen, Levent Çelik, Figen Demirkazık, Gül Esen, Caner Fidaner, Serap Gültekin, Murat Kapkaç, Sibel Kul, Ayşenur Oktay, Şebnem Örgüç, Füsun Taşkın, Mehtap Tunacı, Nermin Tunçbilek, Levent Yeniay, Mehmet Halit Yılmaz

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Ayşenur OKTAY
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.