Nonsikatrisyel Saç Hastalıklarında Tanı ve Kozmetolojik Tedavi
Nonsikatrisyel Saç Hastalıklarında…
550,00 TL

Nonsikatrisyel Saç Hastalıklarında Tanı ve Kozmetolojik Tedavi

550,00 TL
Yayınevi: Ema Tıp Kitabevi ISBN: 9786257849289 Sayfa Sayısı: 319
Editör(ler): Uzm. Dr. Bülent Bağcı Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 21x29,7 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

• Bu kitabın temel amacı, nonsikatrisyel saç hastalıklarının etiyopatogenezi, ayırıcı tanısı ve tıbbi tedavileri konusunda güncel bilgiler vermek, bu hastalıkların kozmetolojik tedavisi ile ilgili terapötik yarar göstermiş tedavi yaklaşımlarını içeren bilimsel çalışmaları ve uzun yıllardır başarıyla uygulanan çeşitli anektodal tedavi protokollerini dermatoloji uzmanlarına aktarmaktır.

• Kitabın içeriğinin derinleştirilmesi amacıyla 1822-2020 tarihleri arasında yayınlanan yüzlerce bilimsel makale taranmış ve en son tıbbi literatüre dayanan güncel ve güvenilir bir kaynağın ortaya çıkması hedeflenmiştir. Mevcut içerik yeni algoritmalar,

fotoğraflar ve özgün ilüstrasyonlar ile desteklenmiştir.

• Tüm bilgilerin maddeler halinde aktarılması sağlanarak okuyucuları uzun parağrafları okuma zorluğundan kurtaran çok daha akıcı ve tempolu bir yazım tekniği tercih edilmiştir.

• Kitapta yer alan hemen hemen tüm cümlelerin sonuna referanslar eklenmesine özen gösterilmiş, bu sayede okuyucunun bilgi kaynaklarına daha kolay ulaşması ve konularla ilgili daha derin bilgilere sahip olması kolaylaştırılmıştır.

• Nonsikatrisyel saç hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik yeni bir anlayış ve bakış açısıyla hazırladığım bu kitabın tüm dermatoloji hekimleri için yararlı bir kılavuz olmasını dilerim.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Uzm. Dr. Bülent Bağcı
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 21x29,7 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.