Obstetri ve Jinekolojide Tartışmalı Kavramlar
Obstetri ve Jinekolojide Tartışmalı…
176,00 TL

Obstetri ve Jinekolojide Tartışmalı Kavramlar

176,00 TL
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri ISBN: 9789752776593 Sayfa Sayısı: 365
Editör(ler): Natasha Hezelgrave Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ali AYHAN, Prof. Dr. Faruk KÖSE, Doç. Dr. Muzaffer SANCI Dil: Türkçe Basım Yılı: 2017 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Obstetri ve Jinekolojide Tartışmalı Kavramlar 

Bu önemli eser; Kadın Doğum ve Jinekoloji alanında karşılaşılan sıklıkla ve zor senaryolardan oluşmuş vaka-tabanlı bir kılavuzdur. Öğrenmenin en kalıcı ve zevkli yolu vaka kitaplarıdır. Bu zevki sonuna kadar size yaşatacak gerçek okuyucu dostu eser.
24 vakanın tamamı Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında karar vermenin stratejik ve öğretici olduğu şekilde seçilmiştir.
Bütün müfredatı kapsayacak yaygın karşılaşılan belirli zorlu senaryolar seçilmiş ancak hiçbir şekilde basit cevaplar ya da sonuçlar esas alınmamıştır.

Eserin Özellikleri:

  • Karmaşık durumlarda tanı yöntemleri, pratik beceriler, kanıta dayalı yaklaşımlar dikkate alınarak multidisipliner bir yaklaşımla ulusal ve uluslararası kılavuzların uygulaması irdelenmiştir. 
  • Güncel tartışmalar yanında Kadın Hastalıkları ve Doğum ve alt uzmanlık alanlarında tıp literatüründeki kanıtların bir özeti de bulunmaktadır. 
  • Olgular öğrenme hızı, kolay okumayı destekleyen "Öğretici Başlıklar", "Klinik İpuçları" ve "Kanıt Bankası" kutuları ile konunun hafızanıza kazınmasını sağlayacak şekilde özetlenmiştir.
  • Her vaka bilgisi sağlam tabanlı olarak uluslararası tanınmış uzmanlar tarafından yazılmıştır. Okuyuculara okuyucu dostu formatta kendi kendine akılcı öğrenme ve kendini test etme imkanı ve içgörü sağlar.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Natasha Hezelgrave
Çeviri Editörü Prof. Dr. Ali AYHAN
Çeviri Editörü Prof. Dr. Faruk KÖSE
Çeviri Editörü Doç. Dr. Muzaffer SANCI
Dil Türkçe
Basım Yılı 2017
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.