Obstetrik ve Jinekoloji
Obstetrik ve Jinekoloji
80,00 TL

Obstetrik ve Jinekoloji

80,00 TL
Yayınevi: Akademisyen Kitabevi ISBN: 9786059942423
Editör(ler): Charles R. B. Beckmann, Frank W. Ling Çeviri Editörü: Prof.Dr.S.CANSUN DEMİR , Doç.Dr.ÜMRAN KÜÇÜKGÖZ GÜLEÇ Dil: Türkçe Basım Yılı: 2015 Baskı Sayısı: 7. Baskı Ebat: 16x24 cm

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Obstetri ve jinekolojide en yenilikçi ve kullanışlı kitaplardan birine hoş geldiniz.

Bu kitaptaki bölümler Obstetrik ve Jinekoloji Profesörler Derneği (APGO), tıp öğrencisi eğitim amaçları dokuzuncu basımın amaçları gözetilerek organize edilmiştir.

Esasında, Obstetrik ve Jinekoloji kitabı yedinci basımı, öğrenim amaçları ile birlikte başlar ve metinin tümü öğrenim amaçlarına yönelik hazırlanmıştır.

APGO eğitim amaçları, APGO eğitim direktörleri, stajyer direktörleri ve program direktörlerinden oluşmaktadır.

Amaçlar Obstetrik ve Jinekoloji stajındaki ders programını geliştiren güncellik ve geçerliliğini koruyan bilgilerle revize edilmiştir.

Öğrenciler, ilk veya elektif Obstetrik ve Jinekoloji stajlarında bu amaçların kendilerine rehberlik edeceğinin ve konulara hâkimiyet sağlayacaklarını göreceklerdir.

Bu organizasyon ile metin okuması kolay, öğrenme amaçlarına uygun tüm bilgileri verecektir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Charles R. B. Beckmann
Editör(ler) Frank W. Ling
Çeviri Editörü Prof.Dr.S.CANSUN DEMİR
Çeviri Editörü Doç.Dr.ÜMRAN KÜÇÜKGÖZ GÜLEÇ
Dil Türkçe
Basım Yılı 2015
Baskı Sayısı 7. Baskı
Ebat 16x24 cm

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.