Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri
Ortopedik Cerrahide Master Teknikler…
300,00 TL

Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri

300,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786059215398 Sayfa Sayısı: 704
Editör(ler): Mininder S. Kocher, Bernard F. Morrey, David L. Skaggs Çeviri Editörü: Prof. Dr. Cemil Yıldız Dil: Türkçe Basım Yılı: 2017 Baskı Sayısı: 2. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

    Ortopedik cerrahinin geçmişi pediatrik ortopedinin kökleri üzerine kurulduğu gibi 1999 yılında yardımcı doçent olarak başladığım akademik hayatımın kökleri pediatrik ortopedi ile başladı. Bu sayede geliştirdiğim cerrahi tecrübemin ortopedik cerrahinin değer alanlarında karşıma bir avantaj olarak çıktığını her zaman memnuniyetle gördüm.

    Pediatrik ortopedi de çok değerli “usta” yazarların klinik tecrübelerini ve tekniklerin aktardığı hem klasikleşmiş hem de en güncel cerrahi yöntemleri içeren bu kitap; Ömer Koç’un “Kitaplarımı Seviyorum, Tıpkı Dolu Bir Silah Gibi Bana Güven Duygusu Veriyor. Okumamış Olsanız Bile Orada Duruyorlar.”  Sözünden esinlenerek ameliyatlarımız sırasında yanımızda dahi bunsa yeterli olacaktır. Bir İtalyan sözü “Traduttore Traditore!” “Çevirmen Haindir!” der. Çeviri sonrasındaki kontrollerde acaba böyle daha mı iyi olur dedik. Son kontrolümüzde dahi bunu nasıl göremedik dediğimiz hatalarımız oldu. Çeviride doğru ya da yanlış yoktur farklı vardır diyerek son noktayı koyduk. Bu yüzden saptayamadığımız hatalarımız için sizlerden şimdiden özür diliyorum.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Mininder S. Kocher
Editör(ler) Bernard F. Morrey
Editör(ler) David L. Skaggs
Çeviri Editörü Prof. Dr. Cemil Yıldız
Dil Türkçe
Basım Yılı 2017
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.