Özet İnsan Anatomisi
Özet İnsan Anatomisi
%20 İndirimli 215,00 TL 172,00 TL
Özet İnsan Anatomisi
Özet İnsan Anatomisi

Özet İnsan Anatomisi

172,00 TL
215,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615556 Sayfa Sayısı: 224
Editör(ler): Prof. Dr. Mustafa Fevzi Sargon Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Anatomi; Tıp biliminin en zor öğrenilen bilim alanlarından biridir. Ayrıca; öğrenilen Anatomi bilgisi hızla unutulmaktadır. Zor öğrenilmesi ve kolay unutulması nedeniyle; Anatomi öğrencilerimizin her zaman korkuyla yaklaştıkları bir bilim alanı olmuştur. Anatomi öğrenirken en sık karşılaşılan sorulardan biri de “Anatominin ne kadarı benim meslek hayatım için gereklidir?” sorusudur. Bu soru gerçekten çok önemlidir. Bu soruya doğru cevap verecek kaynaklardan Anatomi bilimini okumak bu nedenle önemlidir.

Özet İnsan Anatomisi Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları öğrencileri ile birlikte Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) için hazırlanan tüm Sağlık Bilimleri öğrencilerine hitap eden değerli bir eserdir. Bu eser; uzun yılların birikimi sonucunda kaleme alınmış ve en temel Anatomi bilgilerini bir araya getirerek hazırlanmıştır.

Eserin baskıya hazırlanması sırasında büyük bir gayretle, titizlikle çalışan Dünya Tıp Kitabevi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Sezer ve diğer değerli çalışanlarına teşekkür ederim. Özet İnsan Anatomisi’nin Anatomi öğrenmek isteyen tüm değerli meslektaşlarıma yararlı olmasını diliyorum.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Mustafa Fevzi Sargon
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.