Pediatrik Beslenme 5.Baskı
Pediatrik Beslenme 5.Baskı
160,00 TL

Pediatrik Beslenme 5.Baskı

160,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786254448270 Sayfa Sayısı: 898
Çeviri Editörü: Dr. Öğr. Üyesi Ülkü DEMİRCİ Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 5. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Pediatrik Beslenme kitabının beşinci baskısı; diyetisyenler, pediatristler, stajyer doktorlar, bu alanda çalışan kişiler ve öğrenciler için pediatrik beslenme durumu değerlendirmesi ve tedavisi için pratik bir temel sağlamaktadır.
Kitap üç 
kısma ayrılmaktadır:
1. Kısım, “Beslenme ve Sağlıklı Çocuk” 
kısmı; beslenme gereksinimleri, sağlıklı bebekler, çocuklar ve adolesanlar için beslenme kılavuzları ve besin destekleri gibi beslenme durumu değerlendirmesinin temellerini kapsamaktadır.
2. Kısım, “Beslenme ve Hastanede Yatan Çocuk” 
kısmı, hasta çocuklarda beslenme durumu değerlendirmesini, ayrıca özel enteral ve parenteral ürünlerin kullanımını açıklamaktadır.
3. Kısım, “Beslenme ve Özel Hastalık Durumları” kısmı, çok çeşitli pediatrik klinik bozuklukların 
beslenme yönetimi hakkında güncel bilgiler sağlamaktadır. Bu baskı için yeni ve genişletilmiş bazı bölümler eklenmiştir. Bunlar; disfaji ve beslenme/yutma güçlükleri üzerine bir bölümü, eozinofilik özofajit üzerine bir bölümü, güncellenmiş
DRI tabloları ve formülleri kapsamaktadır.

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Dr. Öğr. Üyesi Ülkü DEMİRCİ
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 5. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.