Pediatrik Dermatoloji Renkli Atlas
Pediatrik Dermatoloji Renkli…
430,00 TL

Pediatrik Dermatoloji Renkli Atlas

430,00 TL
Yayınevi: İstanbul Tıp Kitabevi ISBN: 9786057607218 Sayfa Sayısı: 637
Editör(ler): Meı Kane Çeviri Editörü: S.Ertuğrul, İ.Yolbaş, B.Sula Dil: Türkçe Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 3. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Renkli Atlaslı Pediatrik Dermatoloji’nin üçüncü baskısı, selefine yeni fotoğrafların yanı sıra pediatrik cilt hastalıkları için güncel yönetim ve tedavi önerileri üzerine inşa edilmiştir.

Kitap, öncelikle çocuk bakımı uzmanlarının, asistanlar ve tıp öğrencilerinin, pediatrik cilt rahatsızlıklarının ofis içi tanı ve tedavisine yardımcı olmak için okunması kolay, görüntü bakımından zengin bir kaynak sağlama umuduyla yazılmıştır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Meı Kane
Çeviri Editörü S.Ertuğrul
Çeviri Editörü İ.Yolbaş
Çeviri Editörü B.Sula
Dil Türkçe
Basım Yılı 2019
Baskı Sayısı 3. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.