Pediatrik Nefroendokrin
Pediatrik Nefroendokrin
130,00 TL

Pediatrik Nefroendokrin

130,00 TL
Yayınevi: Ema Tıp Kitabevi ISBN: 9786257849197 Sayfa Sayısı: 510

En geç Cuma Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Sevgili Meslektaşlarımız

Pediatrik Nefroloji ve Pediatrik Endokrinloji Bilim Dallarının ortaklaşa hazırladığı kitabımızı size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yıllardır bilim dallarımızın yaptığı toplantılarda tartıştığımız ve birlikte izlediğimiz hastalarımız bize ne kadar ortak konularımız olduğunu ve deneyimlerimizin ne kadar pekiştiğini öğretti.

Bu çerçevede 2-3 Ekim 2020’de ortak bir Nefro-Endokrin sempozyumu gerçekleştirdik ve kitapta yer alan bazı konuları tartışma fırsatı bulduk.

Kitabımızda nefrolojide sık karşılaşılan hastalıklarda endokrin tedaviler, ortak fizyopatolojiler ve nadir görülen bazı hastalıkların tanısına yönelik testler ve yaklaşımlar sunulmaktadır.

Kitabımızın Nefroloji ve Endokrin alanında yandal eğitimi alan  öğrencilermize ve ayrıca uzmanlara yararlı olacağını düşünüyoruz. Konunun uzmanları tarafından yazılan bölümler güncel kanıta dayalı bilgileri ve ayrıca deneyimlerimizi yansıtıyor.

Yararlı olacağını umuyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Fatma Feyza Darendeliler

Prof. Dr. Ahmet Nayır

Doç. Dr. Zeynep Nagehan Yürük Yıldırım

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Fatma Feyza Darendereliler
Editör(ler) Doç. Dr. Zeynep Yürük Yıldırım
Editör(ler) Prof. Dr. Ahmet Nevzat Nayır
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 12x21 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.